Tvorba webových stránek

Potřebujete nové webové stránky?

Pokud hledáte způsob jak se zviditelnit, nebo toužíte mít novou webovou prezentaci, či internetový obchod, nebo snad jen tak přemýšlíte o změně, tak jste tu správně.

Já a můj tým nabízíme kompletní a kvalitní vytvoření webových stránek.

Nabízíme hlavně celkovou realizaci nové webové prezentace. Současně nabízíme aktualizace starších webových stránek nebo i jen nový design pro Vaše stávající webové stránky bez nutnosti předělání těch původních stránek.

Pokud máte zájem o přehled celkové nabídky, tak ta obsahuje návrh grafického designu a několika dalších designových variant (pro výběr toho nejlepšího vzhledu právě pro vaše webové stránky), jeho realizace, možnost vytvoření případné administrace nebo redakčního systému (uživatelské prostředí pro vlastní aktualizaci bez znalostí programování atd.). Lze zajistit zřízení domény (originální webové adresy - pokud ještě žádnou nemáte) nebo zajištění hostingu (pronájem prostoru pro webové stránky na jednom z mnoha kvalitních serverů) i celoroční správu webu (aktualizaci, úpravy, statistiky - prostě vše, čemu se nechcete věnovat sami, ať z neznalosti, nebo zaneprázdnění nebo jen že prostě nechcete).

Webdesign, grafický návrh stránek

Webdesign pro Vás zajišťuje Swed, což je šikovný grafik, který současně spolupracuje s několika dalšími tvůrci webových stránek. Vždy připraví několik návrhů designu cíleně pro Vaše stránky. Návrhy jsou vytvořeny na základě Vašich požadavků a v různých variantách, abyste si mohli vybrat z široké nabídky.

Mezi jeho práce lze zahrnout například Čarodějka Jinolice, Vydra, tento web Elaaos, kadeřnictví Winci a mnoho dalších.

Doména

Volba domény je jednou z nejzákladnějších možností jak předem ovlivnit návštěvnost Vašich webových stránek. Pokud budete otálet, tak ty nejzajímavější budou již obsazeny! Jedná se o originální adresu, pod kterou budou dostupné Vaše webové stránky. Pokud přemýšlíte jakou zvolit, nechte si poradit!

Hosting

Hosting je služba zajišťující chod Vašich internetových stránek, kterou poskytují různé společnosti za různé ceny. Jde o poskytnutí prostoru, kam se umístí Vaše stránky. Zajišťuje stálé připojení k internetu a zdroji elektrické energie. Také má na starosti provádění pravidelných záloh Vašeho webu pro případnou opravu při poruše.

Na nás je, abychom Vám pomohli vybrat společnost a služby, které budete na jednotlivé části webu potřebovat, za cenu, která je pro Vás zajímavá.

SEO optimalizace

SEO (Search Engine Optimization) je optimalizace pro vyhledávače. Jde o vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích pro danou webovou stránku vyšší pozici, která odpovídá obsahu a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.